-->

آیا برای ارسال پیامک به افرادی که

پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند دچار مشکل شده اید؟

پیامک مسدود مخابراتی

برای ورود به سامانه پیامک sms.ir نام کاربری (شماره موبایل) و رمز عبور خود را وارد نمایید

نام کاربری خود را وارد نمایید

رمز عبور را وارد نمایید

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

ثبت نام در سامانه پیامک sms.ir کمتر از یک دقیقه زمان خواهد برد. شماره موبایل خود را وارد نمایید تا پس از ایجاد حساب، اطلاعات ورود را برایتان ارسال کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید شماره موبایل و ایمیل خود را وارد نمایید. ما در کمتر از ۵ دقیقه رمز عبور را برایتان ارسال می کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

برگشت به صفحه ورود

Close

گزارشات پیامک های ارسالی باشگاه مشتریان و VIP

گزارشات پیامک های ارسالی باشگاه مشتریان و VIP
به این مطلب امتیاز دهید

گزارشات پیامک های ارسالی باشگاه مشتریان و  VIP

یکی از تغییرات جدید سامانه پیامک انبوه شرکت ایده پردازان جهت مشاهده ی گزارشات پیامک های ارسالی ، تفکیک ارسال های باشگاه مشتریان و ارسال های  VIPاز گزارشات ارسالی دیگر سامانه پیامکی مانند ارسال پیامک ساده و یا بانک های شماره های پنل می باشد.

جهت مشاهده ی گزارشات این دو ماژول تنها کافیست از منوی سمت چپ بر روی گزارشات ارسال و دریافت کلیک نموده و بر حسب پیامک های ارسال شده تان به قسمت پیامک های ارسالی VIP و یا پیامک های ارسالی باشگاه مشتریان رجوع نمایید.

پیامک های ارسالی VIP

پیامک های ارسالی از طریق دو ماژول ارسال متناظر  VIP و ارسال هوشمند  VIP در این قسمت قابل مشاهده می باشند. این ماژول ها همان ماژول های ارسال متناظر و هوشمند می باشند که ارسال هایی با بیش از 10 هزار مخاطب را با سرعت بالاتری انجام می دهند.

در گزارش این ارسال ها امکان فیلتر مشاهده ی پیامک های ارسالی در یک بازه ی زمانی مانند 27/2 الی 29/2  و یا شماره ی فرستنده امکان پذیر می باشد.در صورتی که از هر دو ارسال  VIP استفاده می نمایید می توانید بر اساس نوع پیامک نیز ، ارسالی های هر ماژول را به صورت مجزا مشاهده نمایید.

با توجه به تصویر فوق با کلیک بر روی هر پیامک می توانید جزئیات پیامک ارسالیتان را نیز مشاهده نمایید.

دقت نمایید تمامی گزارشات ارسالی در انتهای هر ماه آرشیو شده و برای مشاهده ی آنان می بایست از طریق منوی جستجو ، پیامک های مد نظرتان را در ماه انتخابیتان مشاهده نمایید.

پیامک های ارسالی باشگاه مشتریان

این ماژول امکان ارسال به خطوط بلک لیست را میسر می سازد . در گذشته گزارش های باشگاه مشتریان در پیامک ارسالی در کنار تمامی ارسال ها قابل مشاهده بود که به دلیل تفاوت این ارسال با سایر ارسال های سامانه پیامکی ، مشابه ارسال های  VIP به صورت مجزا در منوی گزارشات ارسال و دریافت قرار گرفت.

گزارشات ارسال های انجام شده با باشگاه مشتریان نیز مشابه سایر گزارشان همراه با جزئیات بوده و امکان دریافت خروجی اکسل میسر می باشد.

دقت نمایید تمامی گزارشاهای ارسالی و دریافتی در سامانه پیام کوتاه ایده پردازان به صورت ماهانه آرشیو شده و جهت مشاهده ی پیامک های ماه های گذشته از طریق جستجو ، سال ، ماه و روزهای مدنظرتان را می بایست انتخاب نمایید.


هنوز نظری داده نشده است