-->

آیا برای ارسال پیامک به افرادی که

پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند دچار مشکل شده اید؟

پیامک مسدود مخابراتی

برای ورود به سامانه پیامک sms.ir نام کاربری (شماره موبایل) و رمز عبور خود را وارد نمایید

نام کاربری خود را وارد نمایید

رمز عبور را وارد نمایید

درصورتیکه رمزعبور خود را فراموش کرده اید حرف P را به 300077 ارسال نمایید.

ثبت نام در سامانه پیامک sms.ir کمتر از یک دقیقه زمان خواهد برد. شماره موبایل خود را وارد نمایید تا پس از ایجاد حساب، اطلاعات ورود را برایتان ارسال کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید شماره موبایل و ایمیل خود را وارد نمایید. ما در کمتر از ۵ دقیقه رمز عبور را برایتان ارسال می کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

برگشت به صفحه ورود

Close

راهنمای منوی مدیریت کاربران

راهنمای منوی مدیریت کاربران
به این مطلب امتیاز دهید

راهنمای منوی مدیریت کاربران در سامانه نمایندگی مستقل به شما نماینده گرامی کمک می کند تا بتوانید کاربران خود را مدیریت نمایید و با گستره کار این منو آشنا شوید.

زمانی که شما اقدام به دریافت نمایندگی مستقل می نمایید، بیشترین تمرکز شما مربوط به کاربران و پشتیبانی و ارائه خدمات به آن ها می باشد.

تمام دسترسی های مدیریتی و کاربردی در منوی مدیریت کاربران قرار داده شده است.

قبل از آنکه بخواهیم به ساخت کاربر و مدیریت آن بپردازیم می بایست حتما تنظیمات منوی تنظیمات مالی در تمام بخش ها انجام شده باشد.

 

راهنمای منوی مدیریت کاربران  :

در این منو دو بخش کلی وجود دارد: کاربران  و گروه کاربران

راهنمای منوی مدیریت کاربران

گروه کاربران :

قبل از ورود به کاربران، بخش گروه کاربران را انتخاب نمایید. از سمت راست بر روی ” افزودن ” کلیک کنید.

می توانید در بخش بالایی نام گروه های کاربری خودتان را وارد نمایید. مانند کاربران عادی، کاربران ویژه، مشتریان بازاریابی شده و …..

اگر شما از حالت کسب درآمد بازاریاب استفاده نمایید می توانید درصدهای سود بازاریاب را از فروش پیامک، فروش شماره و یا فروش ماژول برای همان گروه انتخاب نمایید.

برای مثال شما مشتریان خود را به دو دسته مشتریان عادی و مشتریان ویژه تقسیم می کنید. برای مشتریان عادی درصد متفاوتی هم از سود بازاریابی می توانید تنظیم نمایید.

 

کاربران :

در این منو می توانید دو کار عمده انجام دهید : ساخت کاربر و مدیریت کاربر

 

برای ساخت کاربر از سمت راست بالای صفحه ” افزودن کاربر ” را انتخاب نمایید. ساخت کاربر در سه قسمت انجام می شود. در این مرحله مشخصات فردی کاربر ثبت خواهد شد.اطلاعات را به صورت فارسی وارد نمایید تا در جستجوهای بعدی بتوانید به سادگی کاربر مورد نظر را بیابید. نام و نام خانوادگی، مرد یا زن بودن، کدملی، شماره شناسنامه و تاریخ تولد فرد از جمله مواردی است که باید در این مرحله تکمیل گردند.

در صورتی که از صحت اطلاعات درج شده اطمینان دارید بر روی مرحله بعد کلیک کرده تا به مرحله اطلاعات تماس منتقل شوید.

راهنمای منوی مدیریت کاربران

در مرحله دوم اطلاعات ارتباطی کاربر درج می گردد.

اطلاعاتی از قبیل شماره های ثابت و همراه ، ایمیل و آدرس محل سکونت از جمله مواردی است که در این مرحله ثبت و تایید می گردند.

دقت نمایید که هرچه اطلاعات ثبت شده در این قسمت دقیقتر و کاملتر باشد، در صورتی که دستگاههای ذیربط و یا مراجع قانونی درخواست اعلام اطلاعات استفاده کننده از شماره را نمایند، می توان اطلاعات صحیحی را به آنها اعلام و از ایجاد مشکلات بعدی برای خود جلوگیری نمایید.

در صورت اطمینان از اطلاعات درج شده در این قسمت، بر روی گزینه مرحله بعد کلیک نمایید تا به مرحله پایانی هدایت شوید.

راهنمای منوی مدیریت کاربران

در مرحله آخر تنظیماتی را انجام می دهید که مربوط به تنظیماتی است که کاربر در زمان استفاده با آنها درگیر خواهد بود.

از جمله مواردی که در این قسمت قابل تنظیم کردن است :

نام کاربری : نام کاربری پنل هر شخص از طریق این گزینه قابل تعریف کردن می باشد. توجه داشته باشید که نام کاربری در تمام سامانه یکتاست و نمی توان یک نام کاربری را دوبار برای دو کاربر مختلف ثبت نمود.

گروه کاربری : تمامی کاربرانی که در سامانه ایجاد می شوند باید الزاما عضو یک گروه کاربری باشند. این کار به این دلیل الزامی است که تعرفه های شارژ و هزینه ارسال پیامک هر شخص بر مبنای اطلاعات درج شده در گروه کاربری خوانده می شود. پس به یاد داشته باشید که قبل از ایجاد یک کاربر حداقل یک گروه کاربری ایجاد نمایید و تعرفه های ارسال پیامک را به ازای هر اپراتور برای آن تعریف نمایید.

تاریخ انقضا : مدت زمانی که یک کاربر می تواند از پنل استفاده نماید از طریق این گزینه تعریف می گردد.

محدودیت ارسال : برای اعمال محدودیت ارسال پیامک برای یک کاربر این گزینه را فعال نموده و در فیلد محدودیت روزانه میزانی را که می خواهید برای کاربر محدودیت ایجاد نمایید را وارد نمایید.

نحوه آشنایی : اگر تمایل دارید که کاربران خود به تناسب نحوه آشنایی هر یک دسته بندی نمایید حتما این گزینه را تکمیل نمایید.

راهنمای منوی مدیریت کاربران

پس از ثبت کاربر در صفحه اصلی، لیست تمام کاربران را مشاهده خواهید نمود.

 

مقاله بعدی به نحوه مدیریت کاربران در همین منو اختصاص دارد.

 


هنوز نظری داده نشده است