آیا برای ارسال پیامک به افرادی که

پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند دچار مشکل شده اید؟

پیامک مسدود مخابراتی

برای ورود به سامانه پیامک sms.ir نام کاربری (شماره موبایل) و رمز عبور خود را وارد نمایید

نام کاربری خود را وارد نمایید

رمز عبور را وارد نمایید

درصورتیکه رمزعبور خود را فراموش کرده اید حرف P را به 300077 ارسال نمایید.

ثبت نام در سامانه پیامک sms.ir کمتر از یک دقیقه زمان خواهد برد. شماره موبایل خود را وارد نمایید تا پس از ایجاد حساب، اطلاعات ورود را برایتان ارسال کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید شماره موبایل و ایمیل خود را وارد نمایید. ما در کمتر از ۵ دقیقه رمز عبور را برایتان ارسال می کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

برگشت به صفحه ورود

Close

مباحثه های پیامکی

مباحثه های پیامکی

هر کسب و کاری که به گروهی از افراد جامعه خدماتی یا سرویسی را ارائه می دهد و با افراد در ارتباط است، می بایست دائما با آنها در تعامل باشد، به سوالات آنها پاسخگو باشد و پذیرای انتقادات و پیشنهادات کاربران خود باشد. برای انتقادات آنها گوش شنوا داشته باشد و برای ارتقای سطح کیفی کسب و کار خود نظرات و پیشنهادات افراد را به کار ببندد. البته کاربران و مخاطبین نیز باید توجه داشته باشند که انتقادات خود را به صورت سازنده عنوان کنند و از پیشنهادات غیرضروری و غیرقابل اجرا پرهیز کنند تا این تعامل دو طرفه بازخورد بهتری داشته باشد.

SMS.IR نیز در این زمینه با رضایت کامل پیشنهادات و نظرات کاربران خود را می پذیرد چرا که می‌دانیم عامل پیشرفت ما، پیشنهادات و انتقادات شماست. بنابراین از تمام بازدیدکنندگان گرامی تقاضا می شود نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را با ما به اشتراک و مباحثه بگذارند.

برای این مورد شما کاربران عزیز می توانید از صفحات اجتماعی ما دیدن کنید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید. در انتهای هر دانشنامه نیز می توانید ما را از نظرات گرانبهای خود مطلع نمایید و اگر سوالی دارید از کارشناسان ما بپرسید. در این خصوص هم چنین می توانید از طریق چت آنلاین و ایمیل info@sms.ir  در هر لحظه با کارشناسان SMS.IR در ارتباط باشید. همچنین در منوی بالای سایت، بخشی به عنوان تماس با ما در نظر گرفته شده است تا در صورتی که هرگونه سؤال در هر موردی اعم از مقالات، امکانات، نحوه فعالیت های SMS.ir و… در ذهن شما عزیزان به وجود آمد، از این طریق ما را آگاه نمایید. کارشناسان تارنمای پیامکی ایران در اسرع وقت، تک تک مباحثه ها، پیشنهادات، انتقادات و سؤالات شما را مورد بررسی قرار می دهند، در صورت نیاز به آن ها پاسخ می‌دهند و یا امور مورد نیاز را ترتیب اثر می دهند.

پیشاپیش از این که مدتی چند از زمان خود را با ما می گذرانید ممنونیم و امیدواریم لایق نگاه و توجه شما باشیم…


هنوز نظری داده نشده است