آیا برای ارسال پیامک به افرادی که

پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند دچار مشکل شده اید؟

پیامک مسدود مخابراتی

برای ورود به سامانه پیامک sms.ir نام کاربری (شماره موبایل) و رمز عبور خود را وارد نمایید

نام کاربری خود را وارد نمایید

رمز عبور را وارد نمایید

درصورتیکه رمزعبور خود را فراموش کرده اید حرف P را به 300077 ارسال نمایید.

ثبت نام در سامانه پیامک sms.ir کمتر از یک دقیقه زمان خواهد برد. شماره موبایل خود را وارد نمایید تا پس از ایجاد حساب، اطلاعات ورود را برایتان ارسال کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید شماره موبایل و ایمیل خود را وارد نمایید. ما در کمتر از ۵ دقیقه رمز عبور را برایتان ارسال می کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

برگشت به صفحه ورود

Close

شرح ماژول منشی پیامک (۲)

1.منشی پیامک

در گذشته ای نه چندان دور، برای اعلام آخرین قیمتها، اطلاع از وضعیت موجودی کالاها، اعلام نمرات دانش آموزان، میزان حقوق و یا پاداش و … حضور فیزیکی و یا حداقل تماس تلفنی امری طبیعی بود. اما امروزه وضع کمی تغییر کرده است. شما در صورت استفاده صحیح و به جا از ماژول منشی پیامک خواهید توانست علاوه بر کاستن از میزان انرژی و زمانی که صرف انجام امور به صورت سنتی می کنید، در هزینه های جاری خود نیز صرفه جویی نمایید.

 

۲٫بیان ساده نحوه عملکرد منشی پیامک

به طور خلاصه منشی پیامک متن را دریافت، آن را آنالیز و بسته به نوع پیام پاسخ متناسب با آن را ارسال می کند. برای این کار ابتدا شما اقدام به تعریف گزینه هایی می نمایید که کاربران و یا مخاطبان شما باید نسبت به ارسال آنها به شماره شما اقدام نمایند. این گزینه ها می تواند یک عدد مثل ۲ و یا ۱۰۰۰ باشد، می تواند شماره پرسنلی، شماره موبایل، کدکالا و یا یک کلمه (البته ترجیحا به صورت انگلیسی) باشد. می توانید برای هر گزینه نیز یک پاسخ اختصاصی تعریف نمایید تا در صورت دریافت آن گزینه، پاسخ به صورت اتوماتیک برای ارسال کننده، ارسال شود.

 

۳٫چه شغلی دارید؟

این ماژول از کاربردی ترین ماژولهایی است که در پنلها وجود دارد. مهم نیست چه شغلی دارید. تقریبا این ماژول در تمامی کسب و کارها کاربرد دارد و شما قادر خواهید بود به نحوی که دلخواه شما باشد از این ماژول استفاده نمایید.

برای این ماژول دامنه فعالیت تعریف نشده است. تولیدی دارید، فروشنده هستید، رستورانی را اداره می کنید، حسابداری مجموعه ای برعهده شماست و … . هیچ تفاوتی ندارد. منشی پیامک حتما برای شما کاربردی خواهد بود.

 


هنوز نظری داده نشده است