آیا برای ارسال پیامک به افرادی که

پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند دچار مشکل شده اید؟

پیامک مسدود مخابراتی

برای ورود به سامانه پیامک sms.ir نام کاربری (شماره موبایل) و رمز عبور خود را وارد نمایید

نام کاربری خود را وارد نمایید

رمز عبور را وارد نمایید

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

ثبت نام در سامانه پیامک sms.ir کمتر از یک دقیقه زمان خواهد برد. شماره موبایل خود را وارد نمایید تا پس از ایجاد حساب، اطلاعات ورود را برایتان ارسال کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید شماره موبایل و ایمیل خود را وارد نمایید. ما در کمتر از ۵ دقیقه رمز عبور را برایتان ارسال می کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

برگشت به صفحه ورود

Close

USSD چیست ؟

USSD چیست ؟
2.3 (45%) 4 رای

USSD کد چیست ؟ این کدها چه کاربردهایی دارند ، آیا شما هم می توانید USSD کد داشته باشید ؟ برای راه اندازی USSD کد از کجا باید اقدام کنم ؟

اینها همه سئوالاتی هستند که شاید برای شما در رابطه با این کد که مرسوم به کدهای *# هستند پیش آمده است .

USSD کد چیست ؟

امروزه با گسترش خدمات تلفن همراه و با توجه به اینکه همه افراد جامعه حداقل یک تلفن همراه دارند ، خدمات ارزش افزوده تلفن همراه اهمیت بیشتری پیدا کرده اند ، کدهای USSD را حتما شنیده اید ، این کدها به تازگی بسیار زیاد مرسوم شده اند ، #733* یا #6040* یا #720* و … این کدها همگی با * شروع می شوند و با # تمام می شوند و اگر دارای بخش بندی باشند در اواسط آنها از * استفاده می شود ، مثلا #2853*4*733* که به این ترتیب است :

733* بخش ابتدایی کد هست که شما را به درگاه شرکت جیرینگ یا آسان پرداخت (آپ) متصل می کند ، *4 شما را به بخش پرداخت های این شرکت متصل می نماید و 2853 کد اختصاصی شرکت ایده پردازان الکترونیک برای انجام پرداخت ها می باشند ، شما با شماره گیری این کد به صورت کامل در تلفن همراه خود (همانند شماره گیری یک تلفن) به صفحه ای هدایت می شوید که می توانید به حساب ایده پردازان الکترونیک پول واریز کنید .

این خدمت یکی از هزاران کاربردی است که کدهای USSD می توانند داشته باشند ، با این کدها می توان ، آدرس ، تلفن را به مشتریان نمایان کرد ، می توانید موجودی کارت عابر بانک خود را بگیرید ، می توانید شارژ تلفن همراه بخرید و …

امکان جدیدی که در این کدها ایجاد شده است ، امکان ارسال پیامک می باشد ، یعنی شما در انتهای دریافت سرویس یک پیامک دریافت کنید ، مثلا بعد از اینکه شما به شرکت ایده پردازان پول واریز کردید یک پیامک از سمت آسان پرداخت مبنی بر تایید پرداخت شما ارسال می شود ، یا مثلا می توان این سرویس را پیاده سازی کرد که اگر شخصی با طی کردن روال کد شما به بخش آدرس شرکت شما رسید ، آدرس برایش پیامک گردد .

 

ussd کد


هنوز نظری داده نشده است